Referanslar

Ingilizce eğitimimde basarili ve yeterli bir noktaya ulaşmamda ayrıca hazırlığı en kısa surede bitirmemde çok büyük katkisi olan Academia’dan suanda iyiki diye bahsetiyorum ve herkese tavsiye ediyorum. Eğitimin yani sıra yardımsever, eğlenceli ve sıcak bir aile ortamını oluşturan sevgili öğretmenlerime ve bedriye ablama ayriyeten teşekkür ederim. En önemlisi de hocalarımızın sevgi dolu, eğlenceli ve çok donanımlı olması da ingilizceyi severek ve isteyerek öğrenmede ayrı bir etkisi oluşturuyor.

Mina Şahintürk

Mina ŞahintürkROUTE 4 - Sabancı Üniversitesi

Hazırlıkta 2. Senemde bana ingilizceyi sevdiren ve hazırlığı başarı ile geçmemi sağlayan değerli öğretmenlerime ve Academia ailesine çok teşekkür ederim.

Bora Tuncay

Bora TuncayROUTE 4 - Sabancı Üniversitesi

Academia ya gelmeden önce ingilizcem iyi değildi ve biraz stresliydim yeni bir ortama girerken çekiniyordum ama bedriye abla ve hocalar beni pozitif anlamda çok etkiledi. Sınava hazırlık süresince desteklerini hep hissettim. Başarıya ulaşmamı sağladılar.

Sanberk Hamzaoğlu

Sanberk HamzaoğluB2 - Yeditepe Üniversitesi

Academia keşke daha önce gelsem dediğim yerdir.Bunca zaman boşuna zaman kaybetmişim.Onur hoca ve Islam hocaya çok teşekkür ederim geçmemde büyük rol onlarındır.Sınavın bitmesine rağmen Uğur hocanın ve Bedriye ablanın sınavın bitmesine rağmen benle ilgilenmesini de unutmayacağım.

Çağtay Akyürek

Çağtay AkyürekTRACE - Özyeğin Üniversitesi

Academia  güzel çalışma imkanları sunan güler yüzlü mutlu bir aile ,her konuda yardımcı olan pozitif güler yüzlü insanlar  hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim…

Cem Soydemir

Cem SoydemirTRACE - Özyeğin Üniversitesi

Özyeğin Üniversitesi’nde hazırlıkta tüm kurları tek seferde geçmeme rağmen trace sınavında takılmam benim Academia ile tanışmam için güzel bir vesile oldu. Bu kursa gelmek bile bu sınavı geçmem de önemli bir rol oynadı. Kapıdan içeri ilk girdiğim andan beri deneyimli öğretmenler ve Bedriye ablanın içten yaklaşımı doğru bir yer seçtiğimin bir göstergesiydi. 12 saat içerisinde okula yönelik ders işlenimi ve okulun kendi sınavı için hazırlanan ders dışı ödevlendirmeler sınavda çıkacak konu başlıklarına ve sınav sistemine eş değerdir. Bu sayede sınavda hiç zorlanmadan geçtim. Burdan tekrar başta bedriye abla ve diğer öğretmenlere bana kattıkları başarıdan dolayı çok teşekkür ediyorum. ❤

Damla Kara

Damla KaraTRACE - Özyeğin Üniversitesi

Herkese selamm 🙂 Hazırlık sınavlarında ve kurlarında uzun bir süre başarı gösterememiştim. Kendim yapmaya çalışıyordum ama büyük ölçüde yetersiz oluyordu. Planlarım asla birbirine uymuyordu ve neye nasıl çalışacağımı bilmiyordum. Academi’yı ilk gördüğümde kesinlikle gitmeme taraftarıydım hatta Bedriye abla dan baya bi çekinmiştim 🙂 Daha sonra dedim ki kendi kendime artık son çare ne gerekiyorsa yapmalısın. Gittiğim ilk günden itibaren içim ısınmaya başlamıştı bütün Academia ailesine. Keşke daha önce gelseymişim buraya demiştim kendi kendime. Sevgili OĞUZHAN ve UĞUR hoca gerçekten çok uğraştılar benimle ve bilmediğim bir çok püf nokta gösterdiler bana. Sınavlar için gerçekten inanılmaz derecede başarımı yükseltmemi sağladılar. Ve en sonunda geçtimm 🙂 Eğer hazırlık ile başınız dertteyse kesinlikle ilk durak Academia olmalı ! Gerçekten biz öğrencilerin durumlarını önemseyen, başarmamızı isteyen ve hem eğlenceli hemde motive edici bi kurum burası. Her şey için çok teşekkür ederim sevgili Academia ailesi. Emeğiniz büyük benim üzerimde. İyi ki yollarımız kesişmiş, iyi ki varsınız 🙂

Efe Ruşen

Efe RuşenROUTE 4 - Sabancı Üniversitesi

Academia, kısacası 1 dönem boyunca okulum, ailem diyebilirim.Baslarken ne kadar şüphelerle baslasam dahi sonradan bu şüphelerin yerini sınavın da yaklaşmasıyla artan yogun maraton, stres, sevinç ve dahasıyla yer değiştirdi. Bu süreçte eksikliklerimizin üstüne gitmemize hep yardımcı oldular.Kısacası iyi ki gelmişim dediğim basarımdaki büyük etken Academia.

Kerem Erdoğmuş

Kerem ErdoğmuşTRACE - Özyeğin Üniversitesi

Academia, kısacası 1 dönem boyunca okulum, ailem diyebilirim.Baslarken ne kadar şüphelerle baslasam dahi sonradan bu şüphelerin yerini sınavın da yaklaşmasıyla artan yogun maraton, stres, sevinç ve dahasıyla yer değiştirdi. Bu süreçte eksikliklerimizin üstüne gitmemize hep yardımcı oldular.Kısacası iyi ki gelmişim dediğim basarımdaki büyük etken Academia.

Kerem Erdoğmuş

Kerem ErdoğmuşTRACE - Özyeğin Üniversitesi

Özyeğin üniversitesinde A2 kuru ile başlayıp henüz kur geçemediğime rağmen Academia hocalarım başta olmak üzere birlikte çalıştığımız 1 yıl içerisinde sınavı geçmemde çok fazla emekleri oldukları için teşekkür ediyorum.

Mustafa Berk

Mustafa BerkTRACE - Özyeğin Üniversitesi

Academia ailesiyle tanismadan önce cok büyük süphelerim vardı hazırlıgı gecme konusunda. Ama basladigim ilk günden itibaren desteklerini hic bir zaman azaltmayarak, tüm süphelerimi azalttılar. Bununla birlikte eksiklere uygun calismalar yaptırmaları tracei gecmememde cok faydalı oldu. Hepsine ayrı ayrı cok tesekkür ediyorum.

Yasemin Vural

Yasemin VuralTRACE - Özyeğin Üniversitesi

Ingilizce olarak genel bi problemi cozdugum bir kurs.Sicak ortami ve aile gibi olan iletisimleri stresten uzak tuttup daha da derse odakliyor insani.Sadece kursta degil hazirliktan yana daha sonralarda tekrardan ayni sicakligi buldugunuz bi ortam, hala butun hocalarini ayri ayri severim ve ziyaret ederim.

Özer Soylu

Özer SoyluTRACE - Özyeğin Üniversitesi

Academia’ya Trace sınavından geçer not almama yardımcı oldukları için çok teşekkür ederim. Hocaların ilgi ve alakaları sınavı geçmemde çok yardımcı oldu. İngilizce’de sorunları olanlar Academia’ya giderek bu sorunlarını en doğru şekilde çözebilirler.

Taylan Özkılıç

Taylan ÖzkılıçTRACE - Özyeğin Üniversitesi

Academia benim süper kahramanım! Academia ailesi  tam da umudumu kaybettiğim anda beni yapabileceğime inandırdı. Onlar bana inandıkça başarmak istedim, sadece 1 ayda aldığım eğitimle beni istediğim puanında üstüne taşıdılar. O kadar minnettarım ki 3 yılımı verdiğim bu sınavı 1 ayda başarmamı sağladıkları için onlar benim süper kahramanım! Bedriye Abla’ya, Oğuzhan Hocam’a ve Uğur Hocam’a bana inandıkları için ve olumlu sonucu alana kadar elimi hiç bırakmadıkları için çok ama çok teşşekür ederim.

Gamze Doğan

Gamze DoğanAcademic Pearson PTE - SUNY / İTÜ - FIT

Bu kadar kisa surede sizin desteginizle bunu basardim.Her sey icin tum emekleriniz icin cok tesekkur ederim iyi ki sizi tanimisim,iyi ki size guvenmisim.

Melda Öztürk

Melda ÖztürkPROFICIENCY - Yeditepe Üniversitesi

Hayatimin donum noktasinda siz ve sizin gibi ogretmenlerimle tanismam cok buyuk bir nimettir gecmemdeki herseye size borcluyum cokk tesekkur ederim.

Kerem Ulusu

Kerem UlusuTRACE - Özyeğin Üniversitesi

2 yıldır geçemediğim hazırlığı 4 ayda geçmemde büyük payı olan Academia. Her zaman öğrencinin yanında olan size bir kardeş gibi yaklaşıp başarılarımda kendileri başarmış gibi sevinen harika bir aile. Özyeğinin bana öğretemediklerini bana 4 ayda  öğreten ve her zaman desteğini arkamızda hissettiren hocalara sahip. Size ne kadar teşekkür etsem az her şey için teşekkürler.

Cemal Turhan

Cemal TurhanTRACE - Özyeğin Üniversitesi

Academia’ya baslamadan once sinavi gecip gecemicegime dair uzerimde buyuk bir endise vardi bu endiselerim academianin sicak kanli ve profesyonel egitim kadrosu ve sunduklari kapsamli kaynaklarla ortadan kalkti burada insanlar egitim almak amaciyla bir araya geliyor fakat egitimin sonunda bir aile sicakligiyla buradan ayriliyolar.burada sadece egitim alaninda donanimlar kazanilmiyo ayni zamanda cok degerli abiler ve ablalarda kazaniliyo.eger tekrar sinava hazirlanmam gerekse hic dusunmeden yine academia yi tercih ederdim.

Ertuğrul Albayrak

Ertuğrul AlbayrakTRACE - Özyeğin Üniversitesi

Tüm destekleri için academia ailesine çok teşekkürler.Bu yola çıkılınca kesinlikle ilk başta başvurulması gerekilen bir başarı yuvası 🙂

Salih Şahin

Salih ŞahinTRACE - Özyeğin Üniversitesi

Butik bir kurum olmasinin en buyuk avantaji hocalarin her ogrenciyi bire bir takip edebilmesiydi. Ogrencinin eksik oldugu noktayi belirleyip ona daha yogunlasarak bir calisma sureci vardi. Cok memnum kaldim. Academia ailesine sonsuz tesekkurler…

Ekin Baran

Ekin BaranTRACE - Özyeğin Üniversitesi

Canım Academia ailem, Nerden başlasam bilmiyorum ki ama şunu söylemeliyim ki academia olmasaydı şuan bölümüme başlamaya hak kazanazmazdım sadece sınavı geçmem için yardımcı olmadılar. Canım bedriye ablamın her zaman arkamda durması,bana ne olursa olsun inanması ve değerli hocalarımın üzerimdeki büyük emekleri sayesinde Trace’ten geçebildim. Ve sadece Trace i geçin yeter gibi bir düşünceleri yok tek hedefleri bir öğrencinin başarılı bir ingilizce bilgisi olması bunu sadece burda gördüm. Bölümüme geçsem bile hep yakalarındayım bana Trace i geçmemde yardımcı oldular sıra mezun olmamda, her şey için sonsuz teşekkürler iyi ki güvendim size iyi ki tanıdım sizi canıım Academia’m.

Merve Türk

Merve TürkTRACE - Özyeğin Üniversitesi

Academia’nın bana bir çok katkısı oldu ama her şeyden önce çok güzel insanlar kazandım Bedriye ablanın ilgisine ve bana benden daha çok inandığı için çok teşekkür ediyorum. Sıfır olan essay bilgimi 10 gün içinde en iyi yere getiren Banu hocama ve sınavımı kazanmamda bu kısacık sürede çok katkıları olan Uğur hocama da ayrıca teşekkür ediyorum.

Gizem Selim

Gizem SelimTRACE - Özyeğin Üniversitesi

Academia ailesi sadece ingilizce seviyemi büyük oranda geliştirmekle kalmadı,sınava hazırlık dönemindeki stresimi psikolojik ve manevi olarak desteklerini hiç bıkmadan gösterdiler, bu zorlu Trace  maratonunu başarılı bir şekilde bitirmemi sağladılar. Bu başarının en büyük sirri ise  acedemia ailesinin tecrübeli hocalar tarafından hazirlanmiş programlarina birebir uymaktir. Sonuc olarak, acedemia ailesinde hem başarı hemde iyi insanlar edindim teşekkürler acedemia.

Emre ÇAkır

Emre ÇAkırTRACE - Özyeğin Üniversitesi

1,5 ay gibi kıs bir sürede gerçekten yetersiz olan ingilizcem ile Şehir Üniversitesi STEP sınavından geçmemin en büyük katkılarından olan Academia’ya ve orada ki güzel hocalarıma, çalışanlarına teşekkür ediyorum. En önemlisi sadece iyi ders vermeleri değil, bana en büyük katkılarından biri rehberlik etmeleri ve sıcak bir ortamın oluşu, yani kısacası Academia bir danışmanlık değil aynı zamanda bir Aile! Hazırlığı geçmemde emeği geçen herkese çok ama çok teşekkür ediyorum, sevgilerimle!..

Süleyman Roj Akıl

Süleyman Roj AkılSTEP - Şehir Üniversitesi

Cok umitsizken basladigim bu kurs bana umut verdi ve ogrendiklerim dogrultusunda yapabilecegime inandim. Ogretmenlerimin ve guzel calisma programinin sayesinde istedigime ulastim iyi ki academia’ya gelmisim!..

Yağız Özçevik

Yağız ÖzçevikTRACE - Özyeğin Üniversitesi

Buraya yani academia ya gelmeden önce ingilizce öğrenmek benim için bir hayaldi fakat academia bunu değiştirdi, academia ve tecrübeli öğretmenleri sayesinde ingilizcede çok büyük mesafeler katettim gerek ödevlendirmeler olsun gerekse derste yaptığımız egzersizlerle ingilizcemi geliştirdim, burası bir dershaneden çok ingilizce konusunda her türlü yardımı alabileceğiniz bir yer bir yuva!…

Efe Özcan

Efe ÖzcanROUTE4 - Sabancı Üniversitesi

Hayatım boyunca oturup ingilizce çalışmayan birisi olarak acedemia sayesinde ve tecrübeli öğretmenleri sayesinde ingilzceye nasıl çalışmam gerektigini öğrendim gerek ödevlendirmeler olsun gerekse derste yaptığımız egzersizlerle ingilizcemi geliştirdim, burasi bir dershaneden cok ingilizce konusunda danışabileceğiniz her turlu yardimi alabileceginiz biryer!…

Mehmet Bayram

Mehmet BayramROUTE4 - Sabancı Üniversitesi

Ingilizcenin butun puf noktalarini ogretmeleri ve ingilizceyi size sevdirmelerinin yani sira ediniceginiz arkadaslar, cok basarili ve size bi arkadas gibi davranan hocalarla hayatima muhtesem bir deneyim kattilar. Iyi ki size gelmisim, ilk gunku sicak karsilmadan itibaren dogru bi karar oldugunu biliyordum!..

Berkay Topçu

Berkay TopçuB2 83 - Özyeğin Üniversitesi

Yaklasık 1 yıllık bir academia geçmişimden sonra hazırlıktan academia sayesinde başarıyla geçtim. İlk geldiğimdeki ingilizce seviyemle simdiki ingilizce seviyem arasındaki fark inanılmaz bunun en büyük sebebi benle her daim ilgilenen hocalarım ve bedriye abla. Hayatımın bu zor döneminde bana hep destek olduğunuz için bütün hocalarıma,ergün abiye ve bedriye ablaya çok teşşekürler. İngilizce konusunda rakipsizsiniz başarı için academia!…

Ege Şevgan

Ege ŞevganROUTE4 - Sabancı Üniversitesi

Hazırlık okurken en büyük endişem Trace sınavıydı ama Academia sayesinde sınava rahat bir şekilde girdim ve iyi bir puanla sınavdan geçtim. Tüm Academia ailesine çok teşekkür ederim her umutsuzluğa kapıldığımda yanımda oldular ve desteklerini her zaman hissettirdiler. İyiki ki varsınız..

Aleyna Çakır

Aleyna ÇakırTRACE - Özyeğin Üniversitesi

Toplam 3 ayımı Academia’da geçirdim ama inanır mısınız zamanın nasıl geçtiğini hiç anlamadım sınav vakti yaklaştığında sınava nasıl 1 hafta kalır diye tepkiler verdiğimi hatırlıyorum sınava girdiğimde sınav çok kolay geldi bana bunu Academia’da aldığım eğitime bağlıyorum herkese çok teşekkür ederim beni TRACE sınavına iyi bi şekilde hazırladığınız için herkese çok teşekkür ediyorum bu arada geçtiğiniz için de biraz üzüldüm çünkü buradaki sıcaklığı ve ortamı özlememek mümkün değil.

Berkay Batıbeyi

Berkay BatıbeyiTRACE - Özyeğin Üniversitesi

Yaklaşık 6 aydır tanımama rağmen ailem gibi olan, çok değerli hocalarım ve Bedriye Ablam ve Ergun Abi, sizler iyi ki varsınız.Onlar geçtiğime benim kadar sevinen insanlar can parçalarım.Bu yolda yalnız yürümem imkansızdı ve bunu birlikte başardık. Artık her zaman uğrayacak ikinci bir evim var. Her şey için sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Sizleri çok seviyorum. #NeverEnough

Mustafa Kemal Sarp

Mustafa Kemal SarpPearson PTE 56 - İTÜ SUNNY

2 ay kadar kısa bir sürede özyeğin’in hazırlık sınavını geçmemi sağlayan yeni insanlar tanıdım Academia ile. Profesyonel olmalarının yanı sıra bana bir aile oldular. İngilizce eğitimini severek almamı sağladılar.

Lorin Polat

Lorin PolatTRACE - Özyeğin Üniversitesi

Söze nasıl başlanılır bilemiyorum ama Bedriye abla ve diğer hocalarıma anlatabilecek kelimelerin olmadığı kesin. Söylenilen her söz Bedriye ablanın ve diğer hocalarımın yanında sönük kalır. Öncelikle Academia sayesinde sadece ingilizceyi geliştirmekle kalmayıp hayata 1 adım önde kalmayı öğretti. Bedriye ablanın samimiyeti, azimliliği, güvenilirliği ve bitmeyen yardım severliliği sayesinde Academia sadece ders yeri değil aile, arkadaş ortamı oldu. Böylesi bir aile ortamında olduğum için, başarılı olmama yardımcı oldukları için önce Bedriye ablama sonra hocalarıma çok teşekkür ediyorum. Sizi çok seviyorum emeğinizi asla unutamam.

Şevval Karakoç

Şevval KarakoçTRACE - Özyeğin Üniversitesi

Avrupa yakasında yaşayan biri olarak Academia Kursu için anadolu yakasında arkadaşımla eve çıktık ve bu zorluklara fazlasıyla değdiğini söyleyebilirim.Bedriye Abla önderliğinde çok güzel bir aile ortamı var.Hocalarla derslerin çok verimli işlenmesi dışında yapılan muhabbetler herşeyiyle çok güzel vakit geçirebiliyorsunuz ve ek olarak şunu söylemeliyim ki sınavı geçemiceğimden dolayı psikolojik sıkıntılarımı onlar sayesinde atlattım ve umudum olmayan PTE sınavını geçmeyi başardım.Son olarak Ergün Abi’den bahsetmeden olmaz şunu söylemeliyim ki hayatınız boyunca hep karşılaşmak isteyeceğiniz insandır ve onun gibi iyi bir insanla tanıştığım için çok mutluyum.

Mücahit Özdemir

Mücahit ÖzdemirPearson PTE 59 - İTÜ SUNY

Nerden başlasam bilemiyorum, yaklaşık 1.5  yılım geçti burada ve bir insan hiç hmi sıkılmaz, eğitim hayatım boyunca zevkle geldiğim tek yer. Ben ki ingilizceden bu kadar korkan biriyken karşıma Academia çıktı Allah’a şükür ve hocalarımın bana verdiği destekle bedriye ablamın bana verdiği motivasyonlarla ingilizcenin korkulacak bir dil olmadığını tam tersine zevk alarak öğrenebileceğimi fark ettim. O kadar kolay gelmeye başladı ki her şey ip söküğü gibi ilerliyordu bu kadar kolay olabileceğini aklımın ucundan bile geçiremezdim tabi bunların hepsi o muhteşem Academia hocaları sayesinde oldu hepsi ayrı ayrı emek verdi bir öğretmen gibi değil anne baba gibi yaklaştı herkes, gerektiğinde dertleştik gerektiğin de ders yaptık tam bir aile havasıydı benim için. Kapı dan içeriye girdiğim ilk an ergün abimin her gün aynı güler yüzle hoşgeldin demesi, herkesin güler yüzle selam vermesi zaten nasıl bir aile ortamı olduğunu hissettiriyor. Bedriye ablamdan bahsetmemek olmaz resmen beni benden çok düşünen bir ablam olmuştu benim, ben stres yapmazken o benden stresliydi, benden daha çok heyecanlıydı daima sınavlarım da annemden babamdan önce o ilk arar her şeyimle o ilgilenirdi, sana ne kadar teşekkür etsem azdır. Öğretmenlerimin de her birinin verdiği destek ayrıdır benim için hepsi tamamen bir motivasyon kaynağıydı benim için, sürekli bir soru sormamı isterlerdi sürekli yardım etmek için gözleri üstümdeydi, onların verdiği emek paha biçilemez hepsinin ellerinden tek tek öperim onların benim üstümdeki hakkı ödenemez hepinize çooook çook teşekkür ederim. Trace bitti ve başardım. Academia ailesinin yardımıyla geçtim sonunda ama insan ailesinden hiçbir zaman kopamaz ya bende öyle bundan sonra bile academia daki ailem ile devam edeceğim eğitim hayatıma..

Nizamettin Selim

Nizamettin SelimTRACE - Özyeğin Üniversitesi

Özyeğin Üniversitesi pilotaj bölümü öğrencisiyim. Hazırlık okulu hakkında büyük sıkıntılarım vardı, sınıfta kalmıştım. Academia kursundaki öğretmenlerimin çabaları ve bana verilen düzenli programları uygulayarak trace sınavına girdim ve bölüme geçmeye hak kazandım. Academia eğitime çok teşekkür ediyorum.

Efe Topçu

Efe TopçuTRACE - Özyeğin Üniversitesi

Academia’ya başladığım zamanla şu anın arasında pek çok farklılık oluştu ve bu benim ingilizceme çok iyi yansıdı bununla beraber hocalarım desteğiyle ve düzenli çalışmalarım sayesinde geçmek istediğim sınavı güzel bir notla geçtim ve bunun için Academia’ya çok teşekkür ederim.

Uluç Özdemir

Uluç ÖzdemirTRACE - Özyeğin Üniversitesi

Academia en kötü zamanımda bana yoldaş oldu. Çıkmazdayken çıkma yolunu gösterdi. Her pes edişimde beni tekrar cesaretlendirdi. Ve bende tüm Academia ailesininde desteğiyle trace sınavımdan geçtim. Göstermiş olduğum bu başarının her anında yanımda olan Academia’ya sonsuz teşekkür ederim.

Aytuğ Tülay

Aytuğ TülayTRACE - Özyeğin Üniversitesi

Verilen emekler ve gayretler için teşekkür ederim. 1,5 senelik hazırlık okulu sürecini buraya geldikten sonra 2 ay içinde bitirdim. Herşey için teşekkürler. Academia’ya sevgilerimle.

Erk Erem Gündoğdu

Erk Erem GündoğduPROFICIENCY - Üsküdar Üniversitesi

Trace sınavı için son şansımdı. Academia o son şansımı değerlendirmemde çok büyük katkı sağladı. Sadece Trace için değil aynı zamanda dertlerinizi ve kaygılarınızı aşmanızda da büyük bir yardımcı. Kendilerine teşekkür ediyorum.

Çağatay FıratTRACE - Özyeğin Üniversitesi

Academia benim için bir eğitim merkezinden çok aile gibiydi. Hocalar çok iyi kalpli öğrencinin dilinden anlayan ve eğitimli kişiler. Bedriye abla ve hocalarımız ne zaman moralimiz bozulup “Ya bırakıyorum!” dediğimizde bize destek oldular ateşlediler. Hatta Bedriye ablanın okula gelip bizi sınava uğurlaması bile başlı başına bir moral oldu bizim için. Bu yüzden Academia ailesine çok teşekkür ediyorum.

Kutancan Akyüz

Kutancan AkyüzTRACE - Özyeğin Üniversitesi

Academia sayesinde Trace sınavını sıkı ve düzenli bir çalışma sistemi ile bana sınavı geçmemde etkili bir şekilde destek oldular. Tecrübeli öğretmen kadrosuna sahip olmaları bunda büyük etkendi.İlerideki zamanlarda faydalarını görebileceğim İngilizce seviyesine rahatlıkla ulaşmanın mutluluğu içerisindeyim.Çok teşekkürler Academia.

Ahmet Selim Efendioğlu

Ahmet Selim EfendioğluTRACE - Özyeğin Üniversitesi

Toplam 3 ayımı Academia’da geçirdim ama inanır mısınız zamanın nasıl geçtiğini hiç anlamadım sınav vakti yaklaştığında sınava nasıl 1 hafta kalır diye tepkiler verdiğimi hatırlıyorum sınava girdiğimde sınav çok kolay geldi bana bunu Academia’da aldığım eğitime bağlıyorum herkese çok teşekkür ederim beni trace sınavına iyi bi şekilde hazırladığınız için herkese çok teşekkür ediyorum bu arada geçtiğiniz için de biraz üzüldüm çünkü buradaki sıcaklığı ve ortamı özlememek mümkün değil.

Berkay Batıbeyi

Berkay BatıbeyiTRACE - Özyeğin Üniversitesi

Academia ailesinde olmak güzel bir ayrıcalıktı. Her zaman ve her yerde hep yanımda tüm hocalarıma  çok teşekkür ederim. Onlarla geçen 4 ay da ne zaman üzülsem sıkılsam bunalıma girsem hep çıkardılar. Ders çalışırken de eğlenirken de her zaman hep birlikteydik. Academia sadece ders veren bir kurum değil ailemiz oldu. Bu yüzden de iyi ki Academia’ yı seçmişim diyorum. Her şeyiyle dört dörtlük bir kurstu. Çok özleyeceğim tek kurs bu sanırım. Her şey için tekrardan teşekkür ederim.

Müge Koç

Müge KoçTRACE - Özyeğin Üniversitesi

Özyegin Trace sınavı için umutsuzluğa kapıldığımda en büyük destekçim oldu Academia benim için 🙂 Sakinleşip her şeye baştan başlayıp başarılı olacağımı söylediler ve olduda. Her zaman huzurlu sakin bir şekilde ders çalışmamı sağladı tüm hocalarım. Sadece ders ortamı değil sıcacık samimi bir ortamdaydım, modum düştüğünde konuşmalarıyla, yardımlarıyla çok çok çok yükselttiler beni. Başarımı tamamiyle Academia çalışanlarına borçluyum 🙂

Elif Keskin

Elif KeskinTRACE - Özyeğin Üniversitesi

İki senedir Academia ailesinin bir parçasıyım ve bundan çok mutluyum. Buraya ilk gelişim IELTS içindi ve sıkı bir çalışma sayesinde istediğim notu aldım, başarıya ulaştım. İkinci gelişim ise Trace sınavı içindi yaz sezonunda çok kısa bir zaman içinde hocalarım sayesinde rahat bir sınav geçirdim. Her şey için çok teşekkür ederim. İhtiyacım olduğunda her zaman tercih edeceğim yer Academia’dır.

İlayde ErdemirTRACE - Özyeğin Üniversitesi

Academia, benim B2  kuru ve Trace sınavına yönelik hazırlanmamda  zorlandığım her konuda fazlasıyla destek oldular. Onların emekleri sayesinde suanda fakültede okuyorum. Gidecek veya gitmeyi düşünen herkese de tavsiye ediyorum. Samimi kadrosu ile aile ortamında çalışmayı seven bir yer Academia!

Can YamanTRACE - Özyeğin Üniversitesi

Öncelikle bu kurstaki herkesin beni ayrı ayrı cesaretlendirdiğini belirtmek isterim. Yaz döneminde kısa bi sürede hazırlığı atlama sınavını başarıyla tamamlamama yardımcı bütün Academia hocalarına ve Bedriye ablaya ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Öğrencilerin potansiyellerini ortaya çıkartmayı çok iyi biliyorlar. İyi ki varsınız, iyi ki sizi tanımışım.

Zeynep Serra Yılmaz

Zeynep Serra YılmazTRACE - Özyeğin Üniversitesi

1.5 senedir uğraşıp da Koç Üniversitesi’nde veremediğim Toefl sınavımı Academia ‘yı tercih eden arkadaşlarımla birlikte ilk girdiğim sınavda vererek üniversite hayatına başlangıcımı yapabildim. Ama buranın en güzel yanı kendimi bir aile ortamı içerisindeymiş gibi hissederek bu dönemi daha rahat bir şekilde geçirmemdi. Bunun için Academia ailesindeki herkese çok teşekkür ediyorum.

Burak Kol

Burak KolTOEFL PBT 547 - Koç Üniversitesi

Bu zor süreçte yanımda olan ve her an desteklerini esirgemeden yansıtan Academia ailesine çok teşekkür ediyorum. Bizlere bizden daha çok güvenen, yüreği geniş bu ailenin başarısı biliyorum ki benden sonrada giderek artacaktır ve diğer tüm arkadaşlarımda bu süreci en kısa zamanda tamamlayacak ve mutlu sonuca ulaşacaklardır. 🙂

Cihan Turan

Cihan TuranIELTS 6.5 - Sabancı Üniversitesi

Academia ile tanışmam çok güçlü referanslara dayanır, giden her arkadaşımın başarılı sonuca ulaşması benim de Academia ya yönelmeme sebebiyet vermiştir ve bugün iyi ki arkadaşlarım vesile olmuş diyorum çünkü ben karşılıklı çaba ve azimle IELTS 6.5 sonucuna ulaştım. En kötü olduğum anlarda, inancımı yitirdiğim anlarda beni motive ederek güvenimi geri kazandırarak ayağa kalkıp adım atmama ve koşarak sonuca ulaşmama neden olmuşlardır. İlk tanıştığım günden sınavı verene kadar umudumu kaybetmemem için ve başarıya ulaşmam için elinden gelen her şeyi yapan Academia ailesine tüm çalışanlarına teşekkür ediyorum, iyi ki Academia’yı tercih etmişim.
Bu sureci yasayan her öğrenciye her arkadaşıma diyorum ki muhakkak Academia ile tanışmalısınız, sonuç için var olan bir kurum, emek için çabalayan bir kurum, Academia ailesinin bir parçası olmaktan gurur duyuyorum.

Orhun Dilmit

Orhun DilmitIELTS 6.5 - Sabancı Üniversitesi

Intermediate seviyesinden başlayıp kuru veremeden sevgili okulum Sabancı Üniversitesi’nden dismissed olmuştum.
Zaman kaybetmeden araştırmalara başlayarak hemen hemen İstanbul’daki bütün kaliteli yabancı dil kurslarını ziyaret ettim ama hiçbiri bana yeteri kadar profesyonel gelmemişti.
Nokta atışı yapmam gerekiyordu çünkü aileme yaz bitmeden IELTS sınavından 6.5 alacağıma dair söz vermiştim!
Tam umudumu kaybetmişken Academia çıktı karşıma,
Academia ailesi ile tanıştığımda içimden bir ses ipi onların yardımıyla göğüsleyeceğimi söylemişti. Çok geçmeden doğru seçimi yaptığımın farkına vardım.
Hocaların üstün deneyimi ve elbette benim de yoğun çabalarımla ilk sınavımdan 6.0 ve ikincisinden de 6.5 alarak başarıya ulaştım. Beni en çok etkileyen şey ise tamamen öğrenci odaklı olmalarıydı.
Sizin önceliğinizin aynı zamanda Academia ailesinin de önceliği olduğunu görmek inanın insana muhteşem bir moral veriyor.
Academia ailesine sonsuz teşekkürlerimi sunarım
Saygılarımla.

Abdussamet Kayalı

Abdussamet KayalıIELTS 6.5 - Sabancı Üniversitesi

Bütün sene ben bu sınavı nasıl geçeceğimi düşünürken Academia koşarak yardımıma geldi. Özverili eğitim kadrosu ve destekleyici yapısıyla 2 ayda toefl sınavını başarmamı sağladı. Bu mükemmel aileye çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız…

Emre Yalçın

Emre YalçınIBT 79 - İTÜ

Academia ailesine katılmadan önce başta Reading bölümü olmak üzere birçok bölüme karşı ön yargılarım vardı fakat bu önyargılarımı kısa sürede Academia’da ki ailenin sıcaklığı, cana yakınlığı ve işlerindeki ustalığı ile atlattım. Okulumuzun hazırlık fakültesinin bana yaşattığı zorlukların, Academia’nın sağladığı kolaylık ve çalışma taktikleriyle rahat bir şekilde üstesinden geldim. Sınav kayıtlarında bile bana iş düşürmeyen ve tek yapmam gerekenin dersleri takip etmek olduğunu belirten ve birçok arkadaşıma önerdiğim AİLEME teşekkür ediyorum 🙂

Şafak Sakioğlu

Şafak SakioğluIELTS 6.5 - Sabancı Üniversitesi

Academia ailesini anlatmama kelimeler yetmez. Bu aileye girmem hayatımın dönüm noktasıydı diyebilirim. En zor dönemimde, ingilizce’yi asla başaramayacağımı düşünürken umut oldular benim için. Academia da bulduğum aile sıcaklığı, hocaların her zaman destek olması ve yol göstermesiyle her şeyin üstesinden geldim. Daha önce İngilizcemin çok iyi olacağı, rahat konuşup anlayabileceğimi hayal bile edemezdim. Ielts’i Academia sayesinde geçtim eminim ki bu aile ile tanışan herkes başarıya ulaşacaktır. Siz olmasanız gerçekten ne yapardım bilmiyorum=). Academia ailesinde bulunan herkese bana verdikleri değer ve her daim yanımda destek oldukları için çok çok teşekkür ediyorum. İYİ Kİ VARSINIZ 🙂 .

Kübra Ergen

Kübra ErgenIELTS 6.5 - Sabancı Üniversitesi

Teşekkür etmeye nereden başlasam bilemiyorum, öncelikle ikinci ailemden başlasam daha doğru olur sanırım. Tüm Academia ailesine bana verdiğiniz manevi destekten dolayı sonsuz teşekkür ederim. Beraber geçirdiğimiz bu süreçte birçok şey yaşadık ve hiç bir zaman desteğinizi benden eksik etmediniz. Akademia ailesine ilk adım attığımda sizlerin bu denli hayatımda önemli olacağınızı düşünmemiştim. Bu kursta olan ilgi, alaka inanmıyorum ki başka bir kursta var olsun…
Değerli hocalarımıza bana verdiği emeklerden dolayı çok teşekkür ederim. Ben ne kadar çalışmayı sevmeyen bir adam olsam da onlar benden hiç vazgeçmedi ve ilk günkü enerjilerini her daim korudular. Ve nihayetinde beklediğimiz sonucu fazlasıyla aldık. Bu sonucun alınması tabi ki bir veda anlamına gelmiyor. Sizlerden kopmak kolay şey değil. İnşallah diğer öğrencilerde burada ki ortamı yaşama şansı bulurlar. Zaten o şanstan sonra başarıya ulaşamamaları gibi bir şeyin, söz konusu olacağına inanmıyorum 🙂 .
Academia ailesinin daha nice başarılara imza atması dileklerimle… İYİ Kİ VARSINIZ!

Tolga Sinirlioğlu

Tolga SinirlioğluIELTS 6.5 - Sabancı Üniversitesi

2 senedir bitiremediğim İngilizce hazırlık dönemime 2,5 ay Academia’da hazırlanıp başarıya ulaşmış bir öğrenci olarak, bütün Academia ailesine teşekkür ederim. Başta beni sınava hazırlayan çok sevdiğim hocalarıma, güler yüzlülüğü ve sonsuz destekleriyle her zaman güven veren, hepimizi motive eden Academia çalışanlarına teşekkür ediyorum. Hak ettikleri başarıya ulaşmak isteyen öğrencilerin bulunduğu Academia’daki diğer arkadaşlarıma da bol şans diliyorum. Böyle bir kurumda üzerinize düşen görevi yaptığınızda başarıya ulaşmamanız mümkün değil.!
Önceliğiniz, başarıya adım atmaksa; adresiniz ACADEMIA olsun. ♥

Sezen Diren

Sezen DirenIELTS 6.5 - Sabancı Üniversitesi

Academia ile ilk tanıştığımda yurtdışı için üniversitelere başvurmaya hazırlanıyordum. Onca özgeçmiş yazma, evrak hazırlama koşuşturmasının içerisinde bir de IELTS gibi bir derdim vardı. Bir öğretmenimin tavsiyesi ile Academia’ya da özel derslere başladım. Çok kısa süre içerisinde derslere gitmek benim için bir zorunluluk gibi değil, büyük bir keyif haline gelmişti. Benim okulum ve eğitimim her zaman ingilizce olduğu için IETLS benim için çok zorlu bir engel değildi fakat ben Academia’da neredeyse hiç ingilizce bilmeyerek gelen öğrencilerin sadece birkaç ay içerisinde ne kadar inanılmaz gelişme kaydettiklerini gördüm. Bu sadece ders vererek değil, öğrenciye verilen motivasyon ile başarılabilecek bir şeydir ve Academia ailesinin bunu en güzel şekilde başardığına çok kez şahit oldum. Sınavda sağladığımız başarı sonucunda bütün öğrenciler için pasta kesip kutlama yapma mutluluk verici bir Academia geleneği.
Gel de burayı sevme şimdi… 🙂

Sena Arıboğan

Sena Arıboğan IELTS 6.5 - University of Kent

Academia ailesi şu an ITU UOLP 4.sınıf öğrencisi olabilmemin en büyük destekçisidir. Hazırlık sınıfını uzatmama izin vermeden beni çatısının altında sabah akşam, saat ayırt etmeden çalışmam için destekleyen bir kurumdan bahsediyorum. Sabahın 7’sinde Academia’ya gittiğimde güne moral kahvaltısıyla başlamak… Toefl sınavı öncesi hocalarımın beni saatlerce sakinleştirmeye çalışması, kurumun bize her türlü desteğini zevkle sunduğunun göstergesi. Bu destek neticesinde sınavımı kısa süre içerisinde ve gerekenden yüksek puanla tamamladım. Üzerinden yıllar geçmesine rağmen ihtiyaç duyduğumda desteklerini esirgemeyen, yardımıma koşan çok içten bir ailem var.
Academia ile tanıştığınızda önünüzdeki zorlu süreci akademik ve soysal destek alarak tamamlayacağınız, hayatınız boyunca ilgisini esirgemeyen, başarınızla mutlu olacak bir aileye sahip olacaksınız. Planlı çalışma ve doğru destekle aşılmaz görünen sınavların o kadar da zor olmadığının farkına varacaksınız…

Ece Toklu

Ece TokluTOEFL BPT 583 - İTÜ SUNY

Bu sıkıntılı süreçte bana en kısa ve en doğru çözümün IELTS’ e yönelmek olduğunu gösteren, her zaman motivasyonumuzu yüksek tutan, her sorunumuzda bize destek olan, en başından en sonuna kadar yanımda olan, hiç bir zaman desteğini esirgemeyen ve her zaman elimden gelenin daha fazlasını yapabileceğim inancını bana hissettiren Academia ailesine sonsuz teşekkürler 🙂

Kerem Kılıç

Kerem KılıçIELTS 6.5 - Sabancı Üniversitesi

İçeriğinde sevginin ve huzurun en çok olduğu ve bunu öğrencilerine içtenlikle aktaran güzel Academia 🙂
Hayatımın beklide en güzel, en unutulmaz anlarını yaşadım. Aile ortamı ve sıcakkanlılığınızla beni daha da çok bağladınız. Ailem, arkadaşım oldunuz, Hayatımda her zaman çok özel yerlerde kalmaya devam edeceksiniz, güzel enerjiniz ve emeğiniz için her birinize çok teşekkür ediyorum, Academia kesinlikle başarının en doğru adresi  🙂

Ece Kartal

Ece KartalIELTS 6.5 - Sabancı Üniversitesi

Academia’ya hiç aklımda yokken geldim. Çalışanlarının içten ve sıcak konuşmasıyla buraya yazılmaya karar verdim, her zaman yakınlık göstermeleri, evimdeymiş gibi hissetmemi sağlamaları, düzenli dersleri devam ettirmem konusunda yaptırım güçlerinin olması çok daha rahat öğrencileri sonuca ulaştırabiliyor. Academia ekibine bağlı olan tüm hocalarım ve çalışanların her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Çağla Kavasoğlu

Çağla KavasoğluIELTS 6.5 - Sabancı Üniversitesi

Yüreği sevgi dolu Academia; Bu benden çok sizin basarınız, sizlerin desteği olmasaydı ben başaramazdım. Hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum. Ben o kadar şanslıyım ki, hem bu kuruma geldiğim için hem de sizler kadar mükemmel insanları tanıdığım için. Dersler ve hayat adına bana o kadar çok şey kattınız ki hepinizin hakkını nasıl ödeyeceğimi bilemiyorum. Çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız.

Begüm Taşezen

Begüm TaşezenTOEFL PBT 565 - İTÜ SUNY

Sadece beni geçirin yeter diye başladığım ve hayatımda birçok kursa gitmiş olmama rağmen hiçbirinde bu denli iyi hissetmediğim o müthiş kurs 🙂 Herkesin son derece anlayış gösterdiği ve öğrencilerin isteklerine önem veren, kusursuz bir eğitim programı sunarak geçilmesi zor bir sınavı el ele vererek geçmemizi sağladılar. Sonraki sınavlarımda tercih edeceğim yer yine bu güzel kurum olacak. Yani ne ben sizden ne de siz benden kurtuldunuz. Tekrar beraber olacağız J Hepinize çok teşekkür ederim, iyi ki varsınız, rakipsizsiniz, bir tanesiniz!

Baran Altun

Baran AltunIELTS 6.5 - Sabancı Üniversitesi

Saat sabah dokuz.15`er dakika araliklarla calan alarma direnen ben bu sefer Bedriye Yalcin`in telefonuyla uyaniyorum:
– Ozancim gunaydin!
Uykulu bir sesle:
– Gunaydin…
– Derse gelmiyor musun?
– Uyanamadim.
– Hadi kalk gel bekliyoruz seni.
Iste Academia boyle bir yer. İctenlikle söyleyebilirim ki Academia, bir eğitim merkezinden öte, bir aile. Academia`da çalısan bütünn akademisyenlerin disiplini ve dersler konusundaki titizliklerini hiç kaybetmeden öğrencilerle  dost olabilmeleri hiç şüphesiz bu kurumu rakipsiz yapıyor.
Gireceğiniz sınavı kazanmanızı sizden çok isteyen bir yer varsa, orası Academia`dır.

Ali Ozan Akın

Ali Ozan AkınTOEFL IBT 83 - İTÜ SUNY

Academia ailesine katıldığımdan beri İngilizce seviyem çok gelişti, hedeflerime kısa sürede ulaşarak istediklerimi elde ettim. Academia’da gösterilen birebir ilgi, ders sonraları rahat çalışma ortamının olması kursun diğer avantajlarından.

Sonuç olarak her alanda çok başarılı hocalarımızla beraber bu zorlu süreci başarıyla tamamlamış bulunmaktayım başarıya ulaşmak isteyen herkese Academia’yı tavsiye ederim. Tüm hocalarıma ve emeği geçen herkese çok teşekkürler…

Egemen Turhan

Egemen TurhanŞehir Üniversitesi - STEP

Kafamın en karışık, yıl kaybetme ihtimalinin kuşkusu olduğu anda birçok kişiden övgülerle bahsedilen Academia’nın kapısını çaldım. İyi ki de çalmışım. Stresle geçen 3 ayımı Academia çatısı altında kaliteli yönetim ve eğitim kadrosuyla bana başarı hediye ettiler.

Academia kaliteli bir eğitim kurumunun yanında hiçbir zaman iletişimimi koparmayacağım danışmanlar ve arkadaşlar kattı. Bu süreçlerde kalite ve gerçek referanslarıyla takdiri hakeden Academia benim için hala açık bir kapı.

Dilara Sönmez

Dilara SönmezYeditepe Üniversitesi - A Level

O kadar tembel ve uyuşuk bir adamı bu seviyeye getirdiniz ki; ben hala kendi başarım olduğunu düşünmüyorum, klişe olacak ama ben Academia’dan başka yere gitsem kesinlikle yapamazdım. İlk başlarda derslere geç girmek için park yeri arıyorum yalanı söyleyen bir adamı bile bu sınavdan geçirdiniz ya… Ne kadar teşekkür etsem az. Bunca zaman dersime giren Banu, Yasemin, Leyla, ve Islam hocalarıma çok teşekkür ediyorum. Ve tabi ki Bedriye ablam; bıkmadan, usanmadan her sabah erkenden arayıp derse geç kalmayayım diye beni uyandırdın sen, bize müşteri gözüyle değil evlat gözüyle baktın. Çok şükür, tekrardan hepinize teşekkür ederim ? Ergün abiyi unutmayalım, geçeceğime ben bile inanmadığım halde beni her gün motive etti. Adamsın Ergün abi ?

Mete Tanyıldız

Mete TanyıldızÖzyeğin Üniversitesi - TRACE

Academia’ya geldiğimde iki yıl hazırlıkta okuyup Trace’den 64 ile kalmıştım, çalışmaya halim, geçeceğime dair ümidim de yoktu ve çok kısa bir sürem vardı. 2 ayda mükemmel bir programla çok iyi hocalarla yetiştirdi beni. Arkamdan koştu, benimle üzüldü, benimle ağladı, bazen benden çok panik yaptı. Üstümde ki emeğide bu işteki başarısıda gerçekten çok büyük. Hayalime giden yolda bana en büyük yardımı yapan Academi’ya ve öğretmenlerime çok teşekkür ederim ?

Zeynep Nur Çiğdem

Zeynep Nur ÇiğdemÖzyeğin Üniversitesi - TRACE

Tavsiye sonucu başvurduğum Academi’da çalışanların sıcak, samimi aynı zamanda disiplinli konuşmaları, hoca gibi değil bir arkadaş gibi herşeyi paylaştığım Yasemin Hocam ve Abdullah Hocam ile birlikte geçirdiğim en güzel zamanlarımdandı. Özyeğin Üniversitesi’nde hazırlık dönemini uzatmadan TRACE sınavını vererek bölüme başlamaya hak kazandım. Kaliteli eğitim veren, bizimle ayrı ayrı ilgilenen, ailemin yokluğunu hissettirmeyen, bize her konuda destek sağlayan Academia ailesine sonsuz teşekkür ederim ?  Sizleri çok seviyorum ❤

Gizem Tuğsat

Gizem TuğsatÖzyeğin Üniversitesi - TRACE

Academia, ingilizcenin sadece gramer ve tense’lerden oluşmadığını bilen alışılmış basmakalıp ders programlarından, ders içeriklerinden çok uzak gerçekten kaliteli eğitimcilerden oluşan bir kurum. Her öğrencinin kendi seviyesinden başlayarak her ders  yepyeni içerikler öğrendiği, ödevlerin formalite olarak değilde gerçekten bir amaca yönelik verildiği Harika bir İngilizce merkezi. Ben IELTS sınavında 6 puan için çalışmaya başladığım halde 1,5 ay gibi kısa bir süre 7 puan aldım ve dahası buna üzüldüm. O yoğun dönemlerde bile dersi bitsin diye işleyen hocalarla değil de derslerin her saniyesini dolduran ve hatta “dersin olmasa da gel biz kaynak verelim istediğin kadar çalış” diyen gerek İngilizce gerekse sınav heyecanı konusunda her zaman teşvik edici öğütlerle yanımda olan hocalarla çalışmak benim için onur vericiydi. Ayrıca başarımızın sırrı sessiz kahramanımız Bedriye ablamıza bu harikulade kurum için teşekkür ederim.

Serap Ekşi

Serap EkşiIELTS 7 - City University

Hayatında bir kez olsun yolu buraya düşen anlar şimdi söyleyeceklerimi. Evinden çıkıp evine gitmenin karşılığıdır Academia… Hiçbir zorlama, hiçbir suratsızlık olmadan, sanki her birinin öz evladı, kardeşiymişsiniz gibi isterler hedefinizi başarmanızı. Bunu yaparken sizi eğitime, yorulmaya, başarısız olmalara küstürmez, tam aksine en ufacık bir problemde bile asla yorulmazlar sizin moralinizi düzeltmek için. Hala beni ingilizce konuşmaya teşvik edecek kadar mükemmel aksanıyla hafızamdan silinmeyen Islam hocam, kahkahalarıyla her dersimi daha da eğlenceli kılan Gülseren hocam, ve zaten her şeyimi borç bileceğim Abdullah hocam; hepinize ne kadar teşekkür etsem az 🙂  Bedriye ablam ise orayı kendi evinden bir an olsun ayrı tutmamış, her  öğrencisine sonuna kadar inanmış, her sınavımızdan önce telaşı yüzünden okunmuş dünya tatlısı bir kadın. Gençleri bu zorlu ve yorucu eğitim sisteminde daha da yıpratarak bir yerlere hazırlayan kurumların aksine yaşasın Academia’nın sevgi dolu ailesi! Hiçbirinizi unutmak mümkün değil, özellikle de sonucumu öğrenen Bedriye ablamın sevinç çığlığını!!

Melis Kaya

Melis KayaIELTS 6.5 - İTÜ SUNY

Her başarısızlık yaşadığımda arkamda olan ve  en sonunda beni başarıya taşıyan canim ACADEMIA ailesi. Sadece ingilizcemin degil hayat görüşümün insan ilişkilerimin ve daha nicelerinin geliştiği yer… Bedriye ablam, Ergün abim, Abdullah, Leyla, Öznur, Islam ve birbirinden degerli hocalarım size vazgeçip pes ettiğimi söylediğim her an beni tekrar tekrar cesaretlendirip bunu başarmamı sağladığınız icin hepinize çok teşekkür ederim. İyiki sizin gibi insanları kattım hayatıma iyiki ailenizin bir parçası olabildim!

Güneş Dalkıç

Güneş DalkıçBilgi Üniversitesi - BİLET

Academia ile ilk tanışmam bundan 1.5 yıl önce TOEFL’a hazırlanmak için kurs ararken oldu. IELTS mi? TOEFL mı? daha hangi sınava gireceğime henüz karar vermemişken ve aklımda bir çok soru işareti varken Bedriye ablayla konuştuktan ve Academia ailesiyle tanıştıktan sonra nereye gideceğime kesin karar vermiştim. Şimdi düşündüğümde ne kadar doğru bir tercih yaptığımı daha iyi anlıyorum. Benim için oldukça zorlu geçen sınav dönemimde ailemden sonra en büyük destekçim onlar oldu. Bıkmadan benimle uğraşan ve her gün yeni bir şeyler öğrenmemi sağlayan öğretmenlerime ve bütün emeğiyle her an yanımızda olan Bedriye ablaya ne kadar teşekkür etsem az 🙂  Academia sadece bir kurs değil aynı zamanda kocaman bir aile. Bu ailenin bir parçası olmak gerçekten çok güzel. İyi ki varlar…

İlke Gül

İlke GülIELTS 6.5 - İTÜ SUNY

Academia’nın ismini ilk duyduğumda daha ortaokuldaydım. Abimi TOEFL’a hazırlayarak hayallerini gerçekleştirmesine destek olmuştu. Sainte Pulcherie’de okuyup Paris’te üniversite okuyan ben ise akademik anlamda ingilizceyi nasıl kullanacağımı bilmeden, IELTS’e girip master için istediğim sonucu alamamıştım. Alacağıma dair de pek umudum yoktu açıkçası. Fakat 2. sınavıma girmeme 2 hafta kala abim beni bu güzel yuvayla tanıştırdı, güvenin ve sevginin her şeyden önemli olduğunu savunan bir yuvayla. Yılbaşı tatili için geldiğim 2 hafta boyunca bana destek oldular, her anlamda. Sınava girmeden önce, ilk defa içimden “lütfen artık gireyim bir daha uğraşmak istemiyorum” demedim, “Umarım bu sefer olur, olmazsa da artık nasıl çalışacağımı, sınava nasıl yaklaşacağımı biliyorum. Bir daha Academia’dan destek alır, bir daha girerim” dedim. Ve bir sabah Bedriye Abla’nın sonucumu ve iyi dileklerini içeren mesajıyla uyandım. Kurumların artık öğrencilere bir “müşteri” gibi baktığı günümüzde, güven ve sevgiyle yaklaşarak başarıya ulaştıran bir eğitim yuvası Academia. Her şey için çok teşekkür ederim! 

En içten sevgilerimle,

Ilgın Akın

Ilgın AkınIELTS 7.5

Academia’ya benden yaşça büyük abilerimin zamanında sağladıkları başarıları görerek ve onların tavsiyeleri üzerine başladım. İyi ki de başlamışım bu köklü kursa. En düşük seviyede İngilizce bilen birini bile kısa bir zamanda en yüksek seviyeye taşıyorlar. Bunun en önemli sebepleri arasında Bedriye ablamın ve hocaların öğrencilere hazırladığı kusursuz program akışı, öğrenciye verdikleri büyük emek var. Hatta resmen arkamdan koştular programa uyabilmem için. Her dersten önce zorunda olmamasına rağmen derse gel geç kalma diye arayan inanılmaz ilgili Bedriye ablama çok şey borçluyum. Academia’ya, hocalara ve tabiki Ergün abime sonsuz teşekkürler.

Oğulcan Teke

Oğulcan TekeÖzyeğin Üniversitesi - TRACE

Günlerce en iyi kursu arama sürecinde hadi bir de burayı arayım dememle başladı Academia’ı ile tanışmam. Ama iyiki de aramışım iyiki tanımışım. Hayatımın zorlu döneminde en büyük destekçim oldular. Sadece her gün gittiğim kurs değil adete bi aile dost oldular bana; başlarken kendimden hiç bu kadar gelişme beklemezken gerçekten de aldığım eğitimin güzel sonuçlarını her gün görüyorum. Sıcak ortamı, çok tatlış çalışanları, alanında çok başarılı öğretmenleri ile görüp görebilceğim en iyi dil eğitim kurumu. Bana verdikleri destek ve emekler için çok minnettarım.

Leyla Bezekli

Leyla BezekliSabancı Üniversitesi - Route 4

Academia Eğitime arkadaşım Burak Ekşi sayesinde başladım. Hazırlığın ilk dönemi bitmişti okuldaki İngilizce eğitiminin KUEPE sınavında beni başarıya taşıyacağından pek emin değildim arkadaşım Burak bana Academia Eğitimdeki hocalardan bahsetti. Abdullah hocam sayesinde İngilizceyi daha iyi öğrenmeye başladım. Kendisi ile dersleri büyük bir keyif ile işledim, Bedriye Ablamın sağladığı kaynaklar ile hem IELTS hem de KUEPE sınavına hazırlandım. İyi ki Academia’ya gitmişim hem hazırlık sınavımı geçtim hem de dünya iyisi insanlarla tanıştım. Academia ile başarı bir adım uzağınızda.

Yüksel Burak Baykara

Yüksel Burak BaykaraKoç Üniversitesi (İşletme)

Sizlerle tanışmam çok sevdiğim arkadaşım Haluk sayesinde oldu. IELTS sınavını almam gerekiyordu ve Özyegin Üniversitesi hazırlığı atlamam şarttı. Bu çerçevede derslere başladık ve kısa zamanda gerek güler yüzlülüğü ile, gerek  motive edici konuşmalarıyla ve en önemlisi disiplinli eğitimi sayesinde Academia ailesi kısa zamanda başarıya ulaştırdı beni. Ilk sınavda verdik çok şükür . Küçük köpek Aşk ve Bedriye abla’nın tatlı kızı Talya da her zaman insanı motive eden unsurlardandır Academia’da.

Onur Kalyoncu

Onur KalyoncuIELTS 6.5 - Özyeğin Üniversitesi

Eğer Academia ya gelmeseydim kesinlikle Trace’i geçemezdim. Sizin sayenizde çok şey öğrendim. Her şey için çok teşekkür ederim.

Kemal Gümüş

Kemal GümüşÖzyeğin Üniversitesi - TRACE

Trace sınavında kalıp, 2.kez hazırlanmak için araştırma yapmaya başladığım da tesadüfen Academia’yı buldum. Yaptığım ilk telefon görüşmesindeki tanımadığım sesin gireceğim sınav hakkındaki bilinçli ve çok mantıklı konuşmaları beni gözüm kapalı Academia’ya getirdi. Başladığım ilk günden itibaren ortamdaki sevgi, sıcaklık ve içtenlik beni kendi aile ortamımda hissettirdi. Düzenli ve planlı çalışma programı sayesinde her gün başarıya bir adım daha yaklaştırdı. Ayrıca  sınav öncesi verilen motivasyon ümitsizliğimi ve heyecanımı alıp kendime güvenmemi sağladı. Hocalarımın desteği, ilgisi, içten yaklaşımları, geniş bilgi birikimleriyle başarıya ulaştım. Academia’nın hayatıma çok şey kattığına inanıyorum. Tüm Academia ailesine çooooook teşekkür ediyorum 🙂

Selen Yılman

Selen YılmanÖzyeğin Üniversitesi - TRACE

Bilgi almak için ilk kez telefon ettiğimde daha başlamadan verdikleri güven, kendilerinden emin duruşları ve dürüst yaklaşımlarıyla o an Academia’nın benim için en doğru tercih olduğuna inandırdılar. Kendime inancım bittiğinde, ders çalışmaktan yorulduğum zamanlarda, artık bırakıcam dediğim her saniye, sonuca sadece çalıştığım takdirde gidebileceğimi aşılayıp beni motive ettiler. Yaklaşık 5 ay süren Academia maceramda her sabah demlenen sıcacık çaylar, hocaların  içtenliği ve evimdeymişim gibi rahat hissetmemi sağlayan Bedriye Abla sayesinde hiç mi hiç sıkılmadım. Herkesin okulda zorlandığı hazırlık sınavını rahatlıkla geçerek sonuca ulaştım. Academia ailesini çok seviyorum ve her birine kocaman teşekkür ediyorum.

Açelya Kurtay

Açelya KurtayÖzyeğin Üniversitesi - TRACE

Gerçekten ilgisi alakası ve eğitimiyle çok memnun kaldığım maddiyattan ziyade eğitime önem veren vizyonu ve misyonu eğitimden yana geniş ve başarı odaklı Academia eğitim kurumuna çok teşekkür ediyorum trace sınavını geçmemde büyük destek ve moral veren sınavdan sonra bile ilgi alakasını kesmeyen bedriye ablacığım ve  verdiği başarılı eğitiminden dolayı Banu hocama ilgi ve alakalarından dolayı çok minnettarım başarılarınızın devamı dileğimle ❤

Dilruba Onur

Dilruba OnurÖzyeğin Üniversitesi - TRACE

Uzun süren İngilizce kursu araştırmalarım sonunda henüz ilk görüşmemde verdiği güven ve gösterdiği profesyonel tutum ile IELTS sınavına Academia ile hazırlanmaya karar verdim. Yaklaşık 1.5 ay gibi bir sürede yoğun ancak bir o kadar da zevkli bir programın içine dahil oldum. Güçlü ve yetkin kadrosu sayesinde, belki de kariyerimin başlangıcı için gerekli olan en büyük adımı Academia ailesiyle beraber atarak ilk denememde başarılı oldum. Academia ailesine vermiş olduğu emekler için bir kez daha teşekkür ediyorum. İyi ki sizinle çalışmayı tercih etmişim.

Tolga Özgen

Tolga ÖzgenIELTS 7.5

Üniversiteye adım attığım andan beri yurt dışında master yapıp psikoloji alanında kendimi geliştirmek hep hayalimdi fakat istediğim okullar IELTS sınavından yüksek puan istediği için bu hayalimi rafa kaldırmak üzereydim ki Academia ekibi ile tanıştım. Derslere başlamadan önce bile Bedriye Hocamın benimle yaptığı konuşmadan oradan gereken notu alarak çıkacağımı hissetmiştim. Tüm ekip ve değerli hocalarım bir an olsun motivasyonumu düşürmeme izin vermedi ve bana nasıl planlı bir şekilde çalışılırsa hedefime ulaşabileceğimi gösterdiler. Bu hayalimi gerçekleştirmemde en büyük rolü oynadıkları için Academia ekibine tüm hocalarıma hem emekleri için hem de o kadar sıcak bir ortam yarattıkları için çok teşekkür ediyorum! IELTS sınavını yapamam diyip hayallerinizden sakın vazgeçmeyin…
Thanks Academia !

Elif Peksevim

Elif PeksevimIELTS 7.5

İlk görüşme için geldiğimde daha başlamadan verdikleri güven ve dürüst yaklaşımlarıyla, ancak çalıştığım takdirde sonuca gidebileceğimiz bilgisini her defasında dile getirip, moralimi yüksek tutarak, motive ederek beni inandırdılar bu sürecin çabucak geçeceğine ki gerçekten süreç sona erdi. 2 ay boyunca hiç sıkılmadan geldiğim Academia’da IELTS sınavına hazırlanarak herkesin okulda zorlandığı hazırlık sınavı olan TRACE sınavında, rahatlıkla sonuca ulaştım. Academia ailesini çok seviyorum ve her birine tek tek teşekkür ediyorum.

Beliz DEMİRTrace - Özyeğin Üniversitesi

Anlatılacak çok şeyin olup bunları ifade edecek duyguların bu şekilde bir iletide kısıtlanmış olması ve kelimelerin yetersiz kalmasından dolayı Akademi IELTS kurumuna bu yoldan kuru bir teşekkür etmek yüzeysel kalıyor aslında; çünkü öğrencilerinin motivasyonu için her şeyi yapan, başarısızlıklarına onlardan çok kederlenen, bilumum donanımlı hocalarla en etkili olabilecek eğitimi kişiye özgü verip her türlü sınavların kaydı olsun belgesi olsun bu tip ıvır zıvırları sırf öğrenci dersine konsantre olsun diye uğraşan ki hepsinden öte her şekilde öğrencilerinin biraz daha iyi olması için çaba veren, maneviyatın maddiyattan daha önemli olduğunu her şekilde gösteren bir kurum olan Academia bir teşekkürden daha fazla minnet hak ediyor. Ancak bir şekilde bu minnetimi bir nebze olsa dile getirmenin önemli olduğunu düşünüyorum ve bundan dolayı bir eğitim kurumundan çok daha fazlası olan akademi eğitim kurumuna ve çatısı altındaki herkese katkılarından dolayı teşekkür ediyorum.

Ali Cem BATMANSUYUELAE - Sabancı Üniversitesi

Sadece beni geçirin yeter diye başladığım ve hayatımda birçok kursa gitmiş olmama rağmen hiçbirinde bu denli iyi hissetmediğim o müthiş kurs 🙂 Herkesin son derece anlayış gösterdiği ve öğrencilerin isteklerine önem veren, kusursuz bir eğitim programı sunarak geçilmesi zor bir sınavı el ele vererek geçmemizi sağladılar. Sonraki sınavlarımda tercih edeceğim yer yine bu güzel kurum olacak. Yani ne ben sizden ne de siz benden kurtuldunuz. Tekrar beraber olacağız J Hepinize çok teşekkür ederim, iyi ki varsınız, rakipsizsiniz, bir tanesiniz!

Baran ALTUNIELTS 6.5 - Sabancı Üniversitesi

Academia ailesi şu an ITU UOLP 4.sınıf öğrencisi olabilmemin en büyük destekçisidir. Hazırlık sınıfını uzatmama izin vermeden beni çatısının altında sabah akşam, saat ayırt etmeden çalışmam için destekleyen bir kurumdan bahsediyorum. Sabahın 7’sinde Academia’ya gittiğimde güne moral kahvaltısıyla başlamak… Toefl sınavı öncesi hocalarımın beni saatlerce sakinleştirmeye çalışması, kurumun bize her türlü desteğini zevkle sunduğunun göstergesi. Bu destek neticesinde sınavımı kısa süre içerisinde ve gerekenden yüksek puanla tamamladım. Üzerinden yıllar geçmesine rağmen ihtiyaç duyduğumda desteklerini esirgemeyen, yardımıma koşan çok içten bir ailem var.
Academia ile tanıştığınızda önünüzdeki zorlu süreci academik ve soysal destek alarak tamamlayacağınız, hayatınız boyunca ilgisini esirgemeyen, başarınızla mutlu olacak bir aileye sahip olacaksınız. Planlı çalışma ve doğru destekle aşılmaz görünen sınavların o kadar da zor olmadığının farkına varacaksınız…

Ece TOKLUSUNY TOEFL BPT 583 - İTÜ

Academia Eğitim ile ilk yıl kendi çabalarımla hazırlanıp hiçbir şey elde edemeyip umutlarımın inancımın kaybolduğu bir dönemde tanıştım. Başlangıçta bu kursun da diğerlerinden farklı olmayacağını düşünmüştüm. Umutlarım Academia ailesiyle tanıştığımda yükselmişti. Academia bir aile sıcaklığıyla yanımdaydı.  Verdikleri eğitimin eksiksiz olması yanında, psikolojik olarak da her zaman yanımda oldu. Öğrencilerinin başarısından mutluluk duyan birkurum.Hocaları biribirinden değerli ve gayretli. Bu aile ile tanışmak Toefl sürecimin tek şanslı evresiydi. Düzenli ve gayretli bir çalışmanın sonunda mutlak başarıya ulaşıp  sınavımdan 77 alarak geçtim. Bana düşüncelerimi paylaşma fırsatı verdikleri için teşekkür ediyorum. Hayatımın bir döneminde bu ailenin bir parçası olmak çok güzeldi. Keşke onlarla daha erken tanışıp vakit kaybetmemiş olsaydım.

Melek USTASUNY TOEFL IBT 77 - İTÜ

Bir arkadaşımın tavsiyesiyle geldiğim Academia’ya ilk girdiğimde başarabileceğime inandıran insanlarla karşılaştım. Programlar ve sınav hakkında bilgi aldıktan sonra hiç tereddüt etmeden kursa başlamaya karar verdim. 2 aylık çalışma programı sonrasında geçemeyeceğimi düşündüğüm sınav içeriğine Academia sayesinde o kadar hakimdim ki, sonuç kaçınılmaz oldu. Akademi sayesinde çok kısa surede hazırlık sınıfımı bitirdim. Birçok arkadaşıma Academia ile tanıştırdım. Academia’yı ziyaret etmeye devam edeceğim. Academia ailesine ve tüm çalışanlarına çok teşekkür ediyorum.

Selen ZÜLFİKARIELTS 6.5 - Koç Üniversitesi

Sonunda beklediğim gün geldi! Sonunda her şey bitti!! 🙂 Bu zorlu zamanda bir çok kurs ve bir çok özel hoca gezdim, hiç bir yerde Akademia’da gördüğüm desteği ve verimi bulamadım. Academia’da her şey o kadar planlı ilerliyordu ki bize kalan sadece kendimizi Academia’ya bırakmak, gereken çabayı göstermek oluyordu. Tüm Academia personeline teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız, İyi ki sizi tanımışım! SİZLERİ COK SEVİYORUM!:)

Zeynep BALABANIELTS 6.5 - Sabancı Üniversitesi

Hayatımın en önemli ve zorlu sürecinde bana destek olan her konuda güven veren sistematik bir şekilde çalışmamı ve başarmamı sağlayan Academia ailesi sayesinde bu dönemimi çok rahat bir şekilde atlattım. Her zaman rehberlik yapılan, güven tazeleyen , çalışma programları, etütler ve benzeri bir sürü etkinlik sağlayan Academia,benim için hazırlık sınıfını kabus olmadan atlatmamı sağladı. Hocaların desteği gece gündüz demeden devam etti ve anlamadığım her şeyi detaylı bir şekilde anlatarak bilgilerimi kuvvetli tutmamı sağladılar ve sonunda hazırlığı şansımla değil Academia’nın verdiği her şeyi düzenli bir şekilde yapıp emeğimle geçtim:)) Tüm personeline teşekkür ederim.Tek adres, tek tercih  benim için Academia.

Sıla SANDIKELAE - Sabancı Üniversitesi

Sabancı Üniversitesinde 4.yılım! Hepinizin bildiği gibi bu tarz yüksek IELTS veya TOEFL puanı isteyen okulların en baş ağrıtan zamanları hazırlık dönemi oluyor. Hazırlığın 2. döneminde, mart ayında Academia ile tanıştım. Üç haftalık hızlı ve sıkı bir programın sonunda ilk girişimde IELTS sınavımı 6.5 ile verdim. Hocaların ve oradaki herkesin anlayışı, güler yüzlülüğü ve en önemlisi öğrencisine olan güveni bizi bir aile haline getirdi. Hiçbir zaman unutamayacağım anılarla beraber beni hazırlık stresinden kurtarıp tam anlamıyla bir tatile uğurladılar. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum iyi ki varsınız başarılarınızın devamını diliyorum.

Berk ŞENKAL

Berk ŞENKALIELTS 6.5 - Sabancı Üniversitesi

Academia ile doğru referanslar sayesinde tanışmam benim için bir dönüm noktası oldu, daha önceleri çalışmayı pek bilmeden doğru bir çalışma stilini uygulamadan geçmeye çalışıyordum ama Academia ise tanıştıktan sonra bana ilk öğretilen şey nasıl bir çalışma stilini uygulamam gerektiği oldu. Doğru çalışma programı, doğru teknikler, kaynaklar ve doğru eğitim veren hocalar sayesinde rahatlıkla Koç Üniversitesi Toefl PBT den kısa bir sürede 487 den 550 ye çıkmamı sağlayarak bölüme geçmeme neden olan Academia ya çok teşekkür ederim.

Oğuz Can AKÇETİN

Oğuz Can AKÇETİNToefl-PBT 553 - Koç Üniversitesi

Academia hazırlık kursundan çok aile oldu bizim için. Bu özelliği de bizlerin kursa daha hevesli gelmemizi sağladı. Onlara ne kadar teşekkür etsem azdır. Academia ailesindeki her bireyin yeri ayrıdır iyi ki varsınız…

Remzi OZANSOY

Remzi OZANSOYHazırlık - Yeditepe Üniversitesi

Bütün sene ben bu sınavı nasıl geçeceğimi düşünürken Academia koşarak yardımıma geldi. Özverili eğitim kadrosu ve destekleyici yapısıyla 2 ayda toefl sınavını başarmamı sağladı. Bu mükemmel aileye çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız…

Emre YALÇINIBT 79 - İTÜ

Öncelikle bu ailede olmaktan çok mutluluk duyduğumu söylemek isterim, klasik Cuma günlerini bizim sevincimizi ve üzüntümüzü bizden daha çok paylaştıkları için ve beni ilk denemem de sonuca ulaştırdıkları için, yapabileceğime inandırdıkları için, sayelerinde sonuca ulaşabildiğim için çok çok teşekkür ediyorum:)

Nusret Emre BİLGİNIELTS 6.5 - Sabancı Üniversitesi

Yaşadığım en stres dolu günlerden, en mutlu günlerime sayelerinde geçebildiğim tüm Academia personeline, aklımızı dersten başka bir şeye vermeyelim diye uğraşan, dilimin çözülmesi için çokça uğraşan hocalarıma ve yan yana birbirimize destek olduğumuz bütün arkadaşlarıma sonsuz teşekkür ederim. Siz olmasaydınız bunu başarabilir miydim bilemiyorum ama sizin sayenizde 6.5 ‘u kaptım! İyi ki varsınız.

Gökçe KELLECİIELTS 6.5 - Sabancı Üniversitesi

Bu zorlu yolculukta yanımda olan herkese öncelikle desteklerini hiç eksik etmedikleri için çok teşekkür ediyorum. Umutsuzluğa düştüğüm her an yanımda oldunuz ve hep beni motive ettiniz hakkınızı ödeyemem. Tüm hocalarıma tek tek teşekkür ediyorum, iyi ki varsın Academia ailesi…

Sema TEVER

Sema TEVERIELTS 6.5 - Sabancı Üniversitesi

Evet gelelim en güzel kısmına… Academia ailesi ben ve Sema’nın karanlık günlerine güneş gibi doğdu! Acısıyla tatlısıyla her günü, her anı paylaştık. Zorlukların üstesinden gelip, umudumuzu hiç kaybetmedik. Ben kaybetsem bile siz bana olan inancınızı hiç kaybetmediniz. Tüm Academia ailesini çok seviyorum. Yardımlarınız, destekleriniz için çok teşekkürler, Tüm öğrenci arkadaşlarımın sizinle aynı başarıyı deneyimlemesini dilerim.

Tuğçe DURULIELTS 6.5 - Sabancı Üniversitesi

Alanında profesyonel bir kurumla çalışmanın sonucunda başarıya ulaştım ve bunun için öncelikle tüm Academia ailesine teşekkür ederim. Bu süreçte bizlere çözüm odaklı yaklaşılması, bireysel yardımlar, motive edilmemiz, kullanılan materyallerin kalitesi ve her zaman pozitif bakış açısı kazandırdıkları için bütün Akademia ailesine sonsuz teşekkürler.

Emre YENİDÜNYAELAE - Sabancı Üniversitesi

Ben tek başıma bu sınavı hayatta veremezdim, iyi ki sizler kadar harika insanlarla karşılaştım ve bu sayede bu süreci başarıyla tamamlamış oldum. Tüm hocalarıma tek tek teşekkür ediyorum ve iyi ki varsınız. 🙂

Doğukan AKKUŞ

Doğukan AKKUŞIELTS 6.5 - Sabancı Üniversitesi

Hayatımın en zor dönemini Ielts sınavına hazırlanırken yaşadım. Neredeyse her hafta sınava giriyordum ve başarısız olduğum sonuçlardan ötürü kendime olan güvenim azalmıştı. Şans eseri Academia ilanı ile karşılaştım ve burayı denemeye karar verdim. Açıkçası kuruma gelirken pek umudum yoktu fakat kayıt olduğum andan itibaren Academia’nın farklı olduğunu hissettim.
Academia’nın en önemli özelliği grup dersi de alsan, bireysel derste alıyor olsan ayırım yapmaksızın öğrencinin üstüne titriyorlar. Zayıf olduğun yönleri görüp, kişiye özelprogram hazırlıyorlar.
Sağladıkları özel motivasyon sonucunda 1,5 ay sonunda Ieits sınavımı 6,5 ile verdim. Hocalar çok hırslı, çok başarılı. Öğrencilerle bireysel ilişkileri çok kuvvetli. Ailem ile yaşadığım problemlerde bile destekleri oldu.
Bu nedenle Ielts, Toefl, Elae gibi her tür İngilizce sınavı için önerebileceğim tek yer Academia’dır.

Doğukan AKANIELTS 6.5 - Sabancı Üniversitesi

Bu zor süreçte yanımda olan ve her an desteklerini esirgemeden yansıtan Academia ailesine çok teşekkür ediyorum. Bizlere bizden daha çok güvenen, yüreği geniş bu ailenin başarısı biliyorum ki benden sonrada giderek artacaktır ve diğer tüm arkadaşlarımda bu süreci en kısa zamanda tamamlayacak ve mutlu sonuca ulaşacaklardır. 🙂

Cihan TURANIELTS 6.5 - Sabancı Üniversitesi

Bana bu zorlu süreçte verdiğiniz destek ve yardımlarınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Bu sonuca ulaşmamda hepinizin ayrı bir payı var özelliklede bana her anlamda destek olan, sıkıntılarımı dinleyen ve hep pozitif enerji veren Hocalarıma 🙂 sizleri tanıdığım için kendimi şanslı hissediyorum, iyi ki varsınız 🙂

Beril ANAÇIELTS 6.5 - Sabancı Üniversitesi

İlk konuşmaya gittiğim gün, sadece beni proficiency sınavından geçirin başka bir şey istemiyorum demiştim. Ama Academia ailesinin içine girince, onların desteğini ve cana yakınlığını görünce aslında ne kadar yanlış düşündüğümü gösteren, 2,5 aylık kısa sürede koca dönemin konularını en ince ayrıntısına kadar öğreten; tüm Academia personeline teşekkür ederim. Bu ailede size düşen tek şey çalışmak geriye kalan her şeyi bu mükemmel ekip sizin için yapıyor zaten:) Sırf biz fazladan etüt istiyoruz diye sabahın 7’sinde gelip gece yarılarına kadar öğrencileri için bu kadar çabalayan, onların isteklerini bu kadar dikkate alan, bu alanda bu kadar başarılı başka bir kursun olabileceğine imkan veremiyorum. Bu sıkıntılı sınav sürecinde güzel zamanlar geçirmemi sağlayan Academia ailesine çok teşekkür ederim.

Begüm KURTULUŞ

Begüm KURTULUŞProficiency - Yeditepe Üniversitesi

Bütün Academia ailesine çok ama çook teşekkür ederim bana verdiğiniz desteklerden dolayı ♥

Eralp AYDOĞMUŞ

Eralp AYDOĞMUŞIELTS 6.5 - Sabancı Üniversitesi

Academia sayesinde bu zorlu süreci kolayca atlattım. ELAE sınavından geçtim ve derslerde yaptığımız alıştırmalar da sınav için çok yararlı oldu benim için. Hocaların ilgisini her zaman üzerimizde hissettik. Destekleri bir aile sıcaklığındaydı. Hazırlık sürecinde her konuda yardımcı olan Academia ailesine çok teşekkür ederim.

Ecem TONYALI

Ecem TONYALI ELAE - Sabancı Üniversitesi

Başarımdaki katkılarından dolayı tüm Academia ailesine ne kadar teşekkür etsem azdır. En yakın zamanda ordayım 🙂 Hepinize emeğinizden dolayı teşekkürler..

Cansu GÜN

Cansu GÜNTOEFL IBT - İTÜ

1.5 senedir uğraşıp da Koç Üniversitesi’nde veremediğim Toefl sınavımı Academia ‘yı tercih eden arkadaşlarımla birlikte ilk girdiğim sınavda vererek üniversite hayatına başlangıcımı yapabildim. Ama buranın en güzel yanı kendimi bir aile ortamı içerisindeymiş gibi hissederek bu dönemi daha rahat bir şekilde geçirmemdi. Bunun için Academia ailesindeki herkese çok teşekkür ediyorum.

Burak KOLTOEFL PBT 547 - Koç Üniversitesi

Siz olamasaydınız bu sınavı, bu hazırlığı nasıl geçerdim bilemiyorum. Canım sıkıldığında bile kursa uğramak ister oldum. Hocalarımızın profesyonel desteği ile çok ilerleme kaydettik. Her hocamızın ayrı konularda uzmanlaşmış olması çok faydalıydı. Verdiğiniz güven sayesinde sınavlarımız çok iyi geçti. Bundan yıllar sonra bile olsa uğrayacağım bir yer kazandım, sadece olay İngilizce değil burası bir aile.

Alihan Murat TÜTÜNCÜ

Alihan Murat TÜTÜNCÜELAE - Sabancı Üniversitesi

İlk geldiğim zamanlarda dersim bittiği gibi giden ben, ilerleyen günlerde kurstan çıkmaz oldum 🙂 Bunda kurstaki aile ortamı çok etkili oldu. Benim hep daha iyi olmam için uğraşan hocalarıma, daha rahat konuşmamı sağladıkları için, moralimizi hep yüksek tuttukları için, kursa çabuk uyum sağlamamız için çok uğraşan tüm Academia ailesine, çok teşekkür ederim:) Bu ortam sayesinde daha önce 6 olan listening bölümümü buradaki herkesin yardımlarıyla 8’e çıkardım ve bu da benim sınavı geçmemi çok kolaylaştırdı. Bana destek olan herkese tekrar çok teşekkür ediyorum ve eğer Ielts den geçmeniz gerekiyorsa kesinlikle gitmeniz gereken yer Academia olmalıdır 🙂

Alp ZORLUTUNA

Alp ZORLUTUNAIELTS 6.5 - Sabancı Üniversitesi

Dünyanın en tembel öğrencilerinden biri olarak hocalarımın katkılarıyla, bu sınavı verdim. Sınav stresini benimle yaşayan, mutlu olduğumda en az benim kadar sevinen Academia ailesine çok teşekkür ederim. Gerçekten bana verdiğiniz destek ve sıcak ilginiz için teşekkür ederim.

Tuğçe GUCER

Hazırlık sürecinde bana her konuda destek olan ve inancını eksik etmeden hep yanımda olan Academia çalışanlarına, emin adımlarla başarıyı elde etmemi sağlayan ve bana yenilikler katan bütün hocalarıma, ayrı ayrı teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız…

Meltem ÇELEBİELAE - Sabancı Üniversitesi

Sevgili Academia Ailesi; Zorlu süreci en sonunda tamamlamanın mutluluğunu yaşıyorum. Bu başarıyı elde etmemde sadece benim değil herkesin payı var. Enerjisiyle neşe veren ve  bu süreçte bana destek olduğu için beni belli bir seviyeden çok daha yukarıya çıkmamı sağlayan hocalarıma ve evim gibi hissettiğim Academia ailesine çok teşekkürler.

Ömer İZMİROĞLU

Ömer İZMİROĞLUIELTS 6.5 - Ömer İZMİROĞLU

Academia ailesine katılmadan önce İngilizce’yi hiçbir zaman sevemeyeceğimi ve öğrenemeyeceğimi düşünürdüm. Academia’nın değerli çalışanlarının  desteğiyle hazırlığı rahat bir şekilde bitirdim. Desteklerini esirgemeyen Academia ailesine çok teşekkür ediyorum, iyi ki varsınız.

Sinem OYAN

Sinem OYANHazırlık - Yeditepe Üniversitesi

ACADEMIA ailesine katıldığım ilk günden itibaren, ortamın sıcaklığı, öğretmenlerimin özverili ve aşırı ilgili tutumları beni motive etti. Kullanılan ders materyallerinin kalitesi, çeşitliliği sayesinde, çok zor geçeceğine inandığım Elae sınavını kolaylıkla başardım. Hazırlığı geçmem de bana destek olan ACADEMIA ailesinde ki tüm hocalara ne kadar teşekkür etsem azdır. Konusunda profesyonel bir kurumla çalışmamın sonucunda başarıya ulaştım.

Kağan KAŞIKÇIELAE - Sabancı Üniversitesi

Academia’ ya gelme kararı aldığımda, önümdeki kısa zamanı en iyi şekilde değerlendirmem gerektiğinin farkındaydım. Referans aracılığıyla Academia’ ya başladığımda girdiğim son sınavdan 487 almıştım, öncelikle kesinlikle evde çalışabilen biri değilimdir, bir dersi çalışmam için kesinlikle ya sevdiğim insanlar olmalı etrafımda yada kendimi iyi hissettiğim bir yer olmalıydı. Birbirimizi çok iyi anlamış olmalıyız ki Hocam önümdeki zamanı en iyi şeklde kullanmamı sağladı. Mayıstaki sınav sonucum 517’di, hazirana kadar olan sürede günlerimin çoğunu Academia da geçirdim ve her saniyesinden keyif aldım. Benim mutlu gittiğim bir yer oldu ve bu sayede başarılı olduğumu düşünüyorum. Hazirandaki sınav sonucum 583 geldi, bu sonuca beni bu kadar kısa sürede ulaştırdığı için tüm Academia ailesine teşekkür ederim 🙂

Gizem ÖGECAN

Gizem ÖGECANSUNY / TOEFL BPT 583 - İTÜ

Bugünün sevinci gerçekten yaşanması gereken bir andı:)) Bana her konuda yardımcı oldunuz ve her zaman desteklediniz, sizleri çok seviyorum 🙂 ve tüm toefl adaylarına en samimi düşüncelerimle, bu sistemi tam anlamıyla özümsemiş bu ekibi tanımalarını tavsiye ediyorum, farkı sadece skorlarınızda değil kendinizde de göreceksiniz.. :))

Emine Irmak TOPKAYASUNY / TOEFL IBT 87 - İTÜ

Academia bu zorlu hazırlık sürecini atlatmamda en büyük destekçilerimden. Bu güzel insanlara sonsuz teşekkür ediyorum iyi ki varsınız!!

Alper GÜL

Alper GÜLELAE - Sabancı Üniversitesi

Çok zorlu ve yıpratıcı bir süreç olan hazırlık döneminde başarıya ulaşmamı sağlayan tüm Academia çalışanlarına, her zaman başarıyla sonuçlanacağına inandıran ve motive eden bu doğrultuda çalışmamı sağlayan, sistemli olarak çalışmamın takibini yürüten tüm hocalarıma çok teşekkür ediyorum 🙂

ALEYNA DEMİRCİ

ALEYNA DEMİRCİIELTS 6.5 - Sabancı Üniversitesi

Öncelikle bu kurstaki ilişkiden bahsetmek istiyorum. Öğretmen-öğrenci diyaloğundan çok tüm çalışanlar abla ve abimiz gibi. Yeri geldi hep beraber üzüldük yeri gerdi hep beraber güldük ve böyle olması bizlerin IELTS’e olan motivasyonunu yüksek tuttu çünkü her şeyi beraber yaptık bir aile gibi 🙂 Bir bakıma geçtiğime üzülüyorum çünkü Academia ailesiyle eskisi kadar sık görüşemeyeceğim. Diğer yandan bana verdikleri motivasyon ve eğitim sayesiyle sınavı geçtiğim için Academia ailesine çok teşekkür ediyorum. Bana göre, bu iş ciddiyet, motivasyon ve eğitim olmadan yapılamaz ve bunları en iyi vere kurum Academia’dır.

Okan TAVOZAR

Okan TAVOZARIELTS 6.5 - Sabancı Üniversitesi

Gerçekten de ilk girişimde bu sınavı başardım. Verdiğinizi bütün emekleriçin çok teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız!

Sim OKLARIELTS 5.5 - Bilgi Üniversitesi